Młodzi ludzie's Dissuasion for Politics zaczyna się od góry

Nie ma nic, co starzy ludzie, szczególnie ci, którzy upowyżej 40 roku życia, kochają bardziej niż siedzenie na krzesełkach, narzekając na młodych ludzi nieuczestniczących w polityce. Prawdą jest, że młodzi ludzie nie mają historycznie najlepszą frekwencję wyborczą, średnio tylko około 49% uprawnionych wyborców w wieku 18-29 rzeczywiście głosowało, można by zadać sobie pytanie, dlaczego. No starzy ludzie, jak zawsze. są problemem, z kilku różnych powodów, w jaki sposób zostaliśmy wychowani, jak media odnosi się do naszego pokolenia, politycy ogólne lekceważenie kwestii uważamy za ważne, i nienawiść do kandydata wolimy.

 

Jak można naprawdę wpływać na wychowanie, jak można postrzegać politykę, lekceważąc, jak może ona wpływać na przekonania polityczne i koncentrując się bardzo konkretnie na uczestnictwie w polityce? Dorastaliśmy w pokoleniu, w którym bycie nastolatkiem było luksusem, na który niewielu mogło sobie pozwolić. Byliśmy w dziwnej sytuacji, gdzie dorośli wokół nas byli sekund od rozpadu i to było nasze zadanie, aby utrzymać je razem, ale walka została zignorowana, powoli tracimy naszą niewinność, jak dorośli stają się ukryte rozpada się w ich moralnej zarazy , tymczasem, działając tak, jakbyśmy byli niewdzięczni za zmęczenie tym ciężarem. Co nauczyło nas, że nasze myśli nie mają znaczenia, nasze potrzeby są mniejsze i musimy odłożyć się na bok, aby robić to, czego potrzebują inni i bez względu na to, jak usilnie uczymy się uśmiechać i mówić "Nie ma problemu". Od najmłodszych lat szkoliliśmy się, aby myśleć, że jesteśmy mniejsi, a zatem głosowanie wydaje się niepotrzebne, nasze potrzeby nie mają znaczenia, więc dlaczego nasze głosy. Przez cały czas, kto jeszcze, ale media przedstawia nas w gorszym świetle niż nawet przestępców.

Traktowanie naszego pokolenia przez naszych rodziców trwa w mediach, ludzie są atakowani i oczerniani za udział w polityce. Marsz dla naszych organizatorów życia jest tego doskonałym przykładem. Po tragedii w Marjory Stoneman Douglas High School grupa uczniów zaczęła mówić głośno o przepisach dotyczących reformy broni. Media zaczęły atakować studentów nazywając ich agentów rządowych i aktorów kryzysowych w celu kradzieży broni Ameryki. Jak bierzemy sprawy w swoje ręce i są zniesławiane przez ludzi, którzy nas zawiedli w pierwszej kolejności. Nasze życie jest zagrożone i stoimy przed wyborem, czy stać i być zburzone lub ukryć i niech niesprawiedliwość fester. Dla większości jest to łatwiejsze, niebezpieczniej, aby ukryć, a tym samym tych wokół nas powiedzieć, że nie jesteśmy "udział", Kiedy zostaliśmy zmuszeni.

Kontynuując spiralę sposobów, w jakie zostaliśmy zlekceważone, politycy często ignorują kwestie, które uważamy za ważne. Czy to dla pieniędzy, braku wiedzy, czy świadomego zwolnienia młodych wyborców, politycy nigdy nie wydają się obchodzić. Płace życia, reformy broni, opieki zdrowotnej, niedrogie kolegium, wszystkie potrzeby, które zostały wielokrotnie zaprzeczył, a w czasach, gdy mamy go kandydat jest zburzona. Weźmy przypadek kampanii prezydenckiej Sandersa dwa razy teraz on prowadził i był jedynym kandydatem do nabrania tempa wśród młodych wyborców i dwa razy teraz starsi dorośli wymyślili wymówki. "Cóż, młodzi wyborcy nie okażą się głosować" lub "Potrzebujemy centrysty, aby zjednoczyć kraj" lub "Potrzebujemy kandydata, aby pokonać Donalda Trumpa", tych, którzy często są kodem "Potrzebujemy kogoś starego i białego i męskiego, który nie dokona żadnych zmian, aby uspokoić starych białych mężczyzn, którzy dostali u s tutaj w pierwszej kolejności". To obraźliwe szczerze, że ludzie mają taką nieufność do następnego pokolenia, że nie pozwolą im nawet podejmować decyzji, które mają wpływ na kraj, z którym mają do czynienia przez następne dziesięciolecia.

Szczerze mówiąc, młodzi wyborcy długo zajmowali się atakami asinine ze strony starych ludzi. Być może, jeśli otworzył oczy wystarczająco długo, aby zobaczyć wysuszenie, które spowodowały, że schodzisz ze swoich złotych tronów i pomóc odbudować relacje młodych ludzi z aktywizmem obywatelskim. Teraz do młodych wyborców, którzy mogą to przeczytać, To jest nasz świat teraz i jeśli usiądź i ukryć jesteś tak samo winny naszych problemów, jak dorośli, którzy odmówili ich naprawić, idź głosować, walczyć z rzeczami, które uważasz za niesprawiedliwe. Głosowanie jest prawem, a jeśli nie twierdzą, to befoul świętości obywatelstwa.